4 października przypada Światowy Dzień Zwierząt. Obchodzą go ludzie na całym świecie. Niezależnie od pochodzenia, wyznania, poglądów politycznych.

Obchody tego święta mają na celu zmianę stosunku ludzi do zwierząt. Mają uwrażliwić nas na ich los. Przypomnieć, że zwierzęta to nie rzeczy tylko istoty żywe, które posiadają swoje prawa. Które też myślą i czują.
KOT I PIES

To dzień, w którym szczególnie okazujemy miłość zwierzakom.

Warto wtedy dopieścić swoich domowych pupili. Przy okazji powinno się pomyśleć też o tych zwierzętach, które nie miały tyle szczęścia.

W tym celu Fundacja Sarigato rusza z akcją „Daj prezent Kociakom i Psiakom w schroniskach!”.

Każdy może zrobić zakupy dla wybranego przez siebie schroniska w Fundacyjnym internetowym sklepie zoologicznym Karmimy Psiaki!

Wystarczy podać adres danego schroniska jako adres dostawy. Każda placówka z całą pewnością będzie wdzięczna za otrzymaną karmę, akcesoria do pielęgnacji psów, smycze, obroże czy zabawki.

Kupując prezent bezdomnym Psiakom i Kociakom, możesz uczynić Światowy Dzień Zwierząt także ich świętem!


 

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.