Joker

Joker to Psiak nieufny i spokojny. Wiemy, że to właśnie porzucenie przez człowieka tak wpłynęło na jego zachowanie…


Piesek jest w typie rasy amstaff: wyróżnia go piękna smukła sylwetka oraz ciemny pysk przypominający maskę.

Na jego przyjaźń trzeba zapracować, poprzez wspólne spacery, zabawę i naukę można zdobyć cudownego, wiernego przyjaciela. Joker zna podstawowe komendy, jest karny i współpracuje z opiekunem.

Bardzo lubi różnego rodzaju zbiorniki wodne oraz tarzanie w trawie 🙂 Na smyczy poza schroniskiem ( które go bardzo stresuje ) ładnie chodzi, nie ciągnie i reaguje na zawołanie. Na spacerze interesuje się psami, jednak na tę chwilę nie wiemy czy jest to reakcja pozytywna czy negatywna.

joker

Joker potrzebuje aktywnego domu, najlepiej takiego który będzie z nim chodził na długie spacery lub biegał.

Adopcja jest możliwa na podstawie minimum trzech wizyt w schronisku, o ile wzajemne relacje z osobą zainteresowaną od początku nie budzą jakichkolwiek zastrzeżeń.

Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariusze: Kasia 533 115 039, Monika 535 225 156, Jadwiga 502 892 459
Opiekun Magda 513 932 996

joker1

Psy to nieodłączna część mojego życia, towarzyszyły mi odkąd pamiętam. W 2009 roku rozpoczęłam wolontariat w krakowskim schronisku, teraz działam jeszcze w dwóch innych fundacjach. Staram się angażować w różne akcje, ale przede wszystkim walczę z krzywdzącym stereotypem psów w typie TTB. Poza tym lubię słuchać muzyki, jeść dobre rzeczy i podróżować, oczywiście z psem u boku.