Pinio

Na szczęście jak tylko trafił do nas, od razu rozpoczął leczenie. Poprawa była niemal natychmiastowa. Dziś już zarastają ostatnie ślady Piniowej choroby, a humor dopisuje mu każdego dnia.

Pinio jest psem niezwykle aktywnym, odważnym, rozbrykanym i ponad wszystko ceniącym sobie dobrą zabawę.

Doskonale dogaduje się z psami, choć bywa natarczywy. Ludzi uwielbia, dzieci również, jednak nadaje się raczej do dzieci starszych ze względu na swój brak delikatności. To wspaniały kompan spacerów, wdzięczny i w niezwykły sposób okazujący uczucia psiak.

Potrafi kochać i doceniać każdą chwilę z człowiekiem.

Jest bardzo pojętny i szybko się uczy. Zna już podstawowe komendy jak „siad” i „zostań”. Jest też w trakcie nauki przywołania podczas spacerów. Potrafi chodzić na smyczy. Zachowuje czystość (choć czasem zdarza mu się w nocy skorzystać z podkładu). Jak to szczeniak, wymaga ciągle nowych zabawek bo inaczej sam je sobie znajduje. Jest nauczony korzystania z klatki kennelowej, w której się wycisza.

Przepięknie jeździ autem – jazda go uspokaja i za każdym razem pięknie przesypia nawet długą drogę.

Pinio jest już zdrowy i zaszczepiony.

Jest też kilkakrotnie odrobaczony, odpchlony i zaczipowany. Warunkiem adopcji jest poprawne przejście procedury przedadopcyjnej oraz podpisanie zobowiązania kastracji w odpowiednim wieku.


Kontakt w sprawie adopcji:

509 508 074 / ka_paulina@o2.pl

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.