Przedstawiamy naszych ekspertów i stałych autorów bloga! Poznajmy się 🙂 

Julia Branderska –  http://psiastrefa.pl/

JuliaBranderska3

Mgr socjologii, z zawodu także księgarz, zoopsycholog, trener psów, wkrótce także dietetyk weterynaryjny. Co oczywiste – miłośniczka zwierzaków, ale także książek, samochodów i Warszawy. Wegetarianka od 15. roku życia.


IMG_3646

Julia Galia – http://petbonton.pl/

Dyplomowana zoopsycholog, doświadczona behawiorystka z pasją; specjalistka od rozwiązywania problemów z zachowaniem zwierząt; autorka projektu Zwierzak Dobrze Wychowany.pl oraz warsztatów z zakresu wiedzy o kotach; pomaga rodzinom budować lepsze relacje z pupilami, rozwiązywać spory między zwierzętami; doświadczenia pedagoga, mediatora i trenera dopełniają te z prowadzenia domu tymczasowego dla kotów i charytatywnej pracy na rzecz zwierząt.


Agnieszka Grochecka Kaczor – http://www.lapolubni.pl/

Lekarz weterynarii, dyplomowany zoopsycholog i trener psów. Prowadzi swój gabinet oraz konsultuje psy i koty z problemami behawioralnymi.


Marta Strześniewska 

Od urodzenia ogromna miłośniczka psów. Uwielbia je za wszystko – za wymowne spojrzenia gdy nie dzielimy się kawałkiem sera, za tupot łap na drewnianej podłodze, za aportowanie obślinionego patyka.
Relacja człowieka z psem jest wyjątkowa, ale Marta uważa, że możemy i powinniśmy dać z siebie więcej. Dlatego pisze o tym, co zrobić, żeby wspólne życie było łatwiejsze. Psy dają nam bezinteresowną miłość, pokażmy że na to zasługujemy.


ORAZ ZESPÓŁ KARMIMY PSIAKI – ZOBACZ NAS TUTAJ: O NAS

 

Od dziecka przez znajomych nazywana "psią mamą". Kocha zwierzęta, dobre filmy i podróże. Uwielbia pomagać innym. Wiceprezes Fundacji Sarigato.